Tautiniai kostiumai, audiniai +370 612 72040

Tautiniai kostiumai vaikams

Kaip ir suaugusiųjų, taip ir vaikų tautiniai kostiumai skiriasi, priklausomai nuo etnografinio regiono: Dzūkijos, Suvalkijos, Žemaitijos, Aukštaitijos ir Klaipėdos krašto. Regionui būdingiausi tautiniai rūbai yra regiono centre, o pakraščiuose jie dažnai persipina su greta esančio regiono tautinio kostiumo bruožais.

Iš esmės, tautiniai rūbai vaikams mažai kuo skiriasi nuo skirtų suaugusiems, nes yra siuvami iš tų pačių regionui būdingų audinių. Taigi, raštai ir spalvos vyrauja tos pačios. Didžiausi skirtumai, kuo skiriasi tautiniai kostiumai vaikams nuo skirtų vyrams ir moterims – juose mažiau dalių ir, žinoma, skirtingi galvos apdangalai, ypač mergaičių ir merginų.

Jei Jus domina tautiniai drabužiai vaikams, jų kainos, taip pat jei kyla kitų klausimų, maloniai kviečiame susisiekti su mumis: mes garantuosime, kad gausite kokybišką, autentišką ir puikiai Jūsų vaikui tinkantį tautinį kostiumą.

Tautiniai kostiumai moterims, vyrams ir vaikams yra siuvami iš austų audinių, naudojant rankines audimo stakles. Esant poreikiui, audinius galima rinktis ir iš fabrikinio audimo tautinių audinių.

Prie tautinių kostiumų priderinami tik tam regionui būdingi priedai: karūnos, rangės, juostos, riešinės, skraistės, skarelės, papuošalai, nuometai, nuometėliai ir kt.

vaikiski tautiniai rubai

 

 

Siuvame lietuvių tautinius kostiumus pagal pasirinktą etnografinį regioną, modelį, dydį. Platus rankinio audimo ir fabrikinių tautinių audinių pasirinkimas. Priderinami įvairūs priedai prie siuvamo tautinio kostiumo.
Lietuvoje tautinis kostiumas yra skirstomas pagal 5 etnografinius regionus: Aukštaitija, Žemaitija, Dzūkija, Suvalkija ir Klaipėdos kraštas. Atitinkamo regiono kostiumai skiriasi pagal tautinių drabužių sukirpimą, spalvas, ornamentus, atskiras kostiumo dalis, papildomas detales, papuošalus ir aksesuarus. Todėl lietuvių tautiniai kostiumai yra skirstomi taip:
Dzūkų tautiniai kostiumai;
Suvalkiečių tautiniai kostiumai;
Žemaičių tautiniai kostiumai;
Aukštaičių tautiniai kostiumai;
Klaipėdos krašto tautiniai kostiumai.

Dalintis
Google+